partneri72x72

Staňte sa našim
partnerom

máme pre vás
pripravený zaujímavý
partnerský programHome > Popis > Filozofia

Filozofia

Nezávislosť obsahu od samotnej web aplikácie a silný výkon v jednom! Profesionálny web dostupný skutočne každému, skrátka weBase pre každého.

Nezávislosť

Pomocou weBase spravujete obsah svojich prezentácií efektívne a samostatne, bez závislosti na komkoľvek. Samozrejme, pri zložitejších témach sa s dôverou zverte radšej profesionálom.

Najväčšou výhodou je aktualizácia údajov stránky z vášho prehliadača. Takto môžete rýchlo a pravidelne informovať rôzne skupiny osôb alebo konkrétne osoby o zmenách, pripravovaných akciách, novinkách, nových produktoch,... nech ste kdekoľvek. Získavate tak konkurenčnú výhodu v obracaní sa zákazníkov práve na Vás! Jednoducho povedané byť na internetenestačí, ale treba ho aj cielene využívať.

Grafika/FACE-Funckionalita/BUSINESS-Obsah/CONTENT

Toto  sú pre weBase úplne oddelené a samostatné časti. Dalo by sa povedať že nezávislé, ale tak to nie je, sú však nezávisle na sebe spravované a riadené. Automatické dodržiavanie grafického štýlu, či jeho výmena/upgrade s dopadom na celú aplikáciu je pre weBase samozrejmosťou. Rovnako aj možnosť aktualizácie funkcionality komponet, teda upgrade softvéru bez vplyvu na grafiku, či vložený obsah, s možnosťou nastavenia automatickej aktualizácie ihneď po jej zverejnení. Upgrade obsahu/content je rovnako možné vykonať kedykoľvek, ak ste nezabudli prístupové heslo editora. Obsah je potrebné samostatne zálohovať, či archivovať a potom je možné ho spätne obnovovať ako oddelenú časť prezentácie.

HĽADAJ

vbit_logo1

Výpočtová a kancelárska
technika v klasickej
aj internetovej predajni

 Balíky weBase

 iDisk - Váš web priestor

© dFlex Nitra spol. s r.o.