partneri72x72

Staňte sa našim
partnerom

máme pre vás
pripravený zaujímavý
partnerský programHome > Popis

Redakčný systém weBase CMS (systém riadenia obsahu)

weBase je content management system (CMS) novej generácie ktorý umožňuje vytváranie web stránok (web sites) a iných výkonných aplikácií bez znalosti programovania pomocou preddefinovaných alebo na mieru vytvorených grafických schém pre použitie v prostredí Extra- Intra- Internetu.

  • framework / elektronický systém pre tvorbu a údržbu web stránok bez nutnosti akýchkoľvek technických znalostí a dodatočných programov

  • weBase dokáže ovládať každý, kto sa bežne orientuje v štandardných SW produktoch ako textový editor a MS Outlook. Pre svoju prezentáciu už nepotrebujete web programátora.  

  • prostredníctvom webového prehliadača z ktoréhokoľvek miesta na svete pripojeného k internetu, môžete sami spravovať svoj program, prezentáciu a pod..

  • môžete ho využiť ako externú prezentáciu, ako vstupný bod pre komunikáciu s firemnými aplikáciami, alebo ako vnútropodnikový zdroj informácií a komunikácie pre všetkých pracovníkov, či katalóg produktov, referencií, alebo ako internetový obchod, objednávkovú službu pre svojich partnerov, prezentáciu výsledkov, edíciu internetových novín...

  • jeho schopnosť vytvárania aplikácií s rôznymi dátovými zdrojmikomunikácie s inými systémami a prepojenia s MS produktami ponúka takmer neobmedzené možnosti využitia.
HĽADAJ

vbit_logo1

Výpočtová a kancelárska
technika v klasickej
aj internetovej predajni

 Balíky weBase

 iDisk - Váš web priestor

© dFlex Nitra spol. s r.o.